ikona nauka przez dotyk ikona nauka ikona szkolenie wzroku ikona szkolenie wyobrazni

Firma Askato to importer zabawek

Znajdziesz u nas zabawki, które pasjonują i bawią, uczą i rozwijają dzieci w każdym wieku.

Polityka prywatności

Polityka prywatności

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i RE (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2016. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, że:

  • 1). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Askato Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą ul. Przylesie 8, 60-185 Skórzewo.
  • 2). W sprawach ochrony i przetwarzania Państwa danych osobowych można kontaktować się z nami listownie (adres: Askato Sp. z o.o. Sp. K., ul. Przylesie 8, 60-185 Skórzewo), lub telefonicznie pod nr: (+48) 795-093-034).
  • 3). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówień oraz usług oferowanych przez administratora oraz innych czynności niezbędnych do reaizacji umowy na podstawie art. 6 ust 1 wyżej powołanych przepisów.
  • 4). Pozyskane przez administratora dane adresowe mogą być przekazywane podmiotom trzecim takim jak np. firmy kurjerskie do celów realizacji dostaw zamówionych przez Państwa towarów, realizacji umowy sprzedaży, świadczenia usług drogą elektroniczną przez Sprzedawcę oraz firmę hostingową, firmie świadczącej usługi księgowe dla Sprzedawcy. W innych przypadkach dane mogą być przekazane tylko podmiotom upoważnionym na mocy prawa.
  • 5). Dane mogą być udostępnione podmiotom nieuprawnionym wyłącznie za zgodą osoby lub podmiotu, którego dotyczą.
  • 6). Posiadają Państwo również prawo do dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora.
  • 7). Administrator dabych nie będzie przekazywał ich do państw i organizacji trzecich.
  • 8). Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do celów zawarcia i realizacji umowy sprzedaży oraz innych usług swiadczonych przez Sprzedawcę. Brak tych danych będzie skutkował brakiem możliwości zawarcia umowy oraz realizacji obowiązków ciążących na Administratorze. Dane do celów marketingowych podawane są dobrowolnie.
  • 9). Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu;
  • 10). Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest konieczność wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art.6 ust.1 lit. c RODO).

Agnieszka Skorupska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel.: 509-315-916

e-mail: agnieszka@askato.pl

Katarzyna Ziołek

Asystentka ds. Sprzedaży (reklamacje, rozbieżności)

e-mail: katarzyna@askato.pl

Adrianna Śmierzchała

Asystentka ds. Sprzedaży

tel.: 794-588-688

e-mail: ada@askato.pl

Paweł Ziomek

Przedstawiciel Handlowy

tel.: 503-932-673

e-mail: pawel@askato.pl

Dariusz Pluciński

Przedstawiciel Handlowy

tel.: 690-996-556

e-mail: dariusz@askato.pl

Wojciech Morawski

Dział Importu

tel.: 795-093-034

e-mail: wojtek@askato.pl

Askato Sp. z o.o. sp. k.

ul. Klonowa 2 piętro 1

62-002 Suchy Las

fax: 61 666 15 56

NIP: 7792489108

Jak do Nas dojechać

Katalog 2023/2024

Askato Katalog Online